Par KABI

KABI ir mobila lietotne, kurā vari iznomāt sev piemērotu auto piekabi ērti, ātri un izdevīgi, bez apkalpojošā personāla 24 stundas 7 dienas nedēļā.  

KABI piekabju veidi

Ar KABI piekabēm varēsi ērti nogādāt lielākas un mazākas lietas no punkta A līdz punktam B. Piekabi varēsi izmantot no stundas līdz pat 30 diennaktīm - tieši tik, cik Tev ir nepieciešams. KABI piekabes ir brīvi pieejamas mūsu nomas punktos visā Latvijā. Izmanto lietotni KABI jebkurā laikā, lai atrastu tuvāko nomas punktu un pieejamo piekabi. KABI pašapkalpošanās modelis nozīmē, ka Tu pārvaldi piekabes paņemšanu un atgriešanu, bez apkalpojošā personāla iesaistes.  Piekabēs nav iekļauti nekādi papildu piederumi. Ja Tev ir nepieciešams brezents, kravas nostiprināšanas siksnas u.tml., Tev tas jāņem līdzi pašam.

piekabe

KABI atklāts - atvērtā piekabe

Plāno lielus remontdarbus? Nepieciešams atbrīvoties no dārza atkritumiem? Gatavojies pārvākties uz jaunu mājokli? Neatkarīgi no tā, kādam nolūkam nepieciešams, Tu vienmēr vari izmantot KABI atklāts jeb mūsu atvērtās piekabes.

Te Tu atradīsi informāciju par KABI atvērtās piekabes svaru un izmēriem. Informācija būs noderīga, ja vēlies iepriekš pārliecināties, vai piekabei būs atbilstošie izmēri un kravnesība. Kravas kastes priekšējais un aizmugurējais borts ir atverams.

  • Kravnesība 456 kg
  • Kravas kastes izmēri 3,27 m x 1,50 m x 0,40 m
  • Pilna masa 750 kg

piekabe

KABI slēgts - piekabe ar plastikāta vāku

Nepieciešams aizvest mantas uz jaunu dzīvesvietu? Vēlies nogādāt mājās tikko  iegādātās mēbeles? Jāpārvieto moto vai dārza tehnika? Neatkarīgi no tā, kādam nolūkam nepieciešams, Tu vienmēr vari izmantot KABI ar jumtiņu jeb mūsu piekabes ar plastikāta vāku.

Te Tu atradīsi informāciju par KABI slēgtās piekabes svaru un izmēriem. Informācija būs noderīga, ja vēlies iepriekš pārliecināties, vai piekabei būs atbilstošie izmēri un kravnesība.  Paceļot piekabes vāku, kravas kastes saturam var piekļūt arī no sāniem. Vāks braukšanas laikā veido pavisam nelielu gaisa pretestību.

Kravnesība 578 kg
Kravas kastes izmēri 3,00 m  x 1,50 m x 0,40 m
Kravas nodalījuma iekšējais augstums 1,33 m
Pilna masa 750 kg

Lietotāju ieguvumi

Ātri

Lietotāji var iznomāt piekabi jebkurā tiem izdevīgā laikā 24 stundas un 7 dienas nedēļā vien ar pāris klikšķiem KABI lietotnē.

Ērti

Lietotājs piekabi var rezervēt, neizejot no mājām, paņemt un novietot to bez apkalpojošā personāla un apmaksu veikt automātiski turpat KABI lietotnē.

Izdevīgi

Izmantojot KABI piekabes, lietotāji maksā par faktiski izmantoto pakalpojuma laiku.

Pieejami

KABI piekabju noma pieejama visā Latvijas teritorijā - no Gulbenes Vidzemē līdz Ventspilij Kurzemē.

Partneru ieguvumi

Jauni klienti

KABI piekabju nomas punkts piesaistīs jaunus klientus Tava uzņēmuma pakalpojumu sniegšanas vai tirdzniecības vietai.

Pakalpojuma klāsta paplašināšana

KABI piekabju nomas punkts papildinās Tavas komercdarbības pakalpojumu klāstu. Apmierināts klients = lojāls klients.

Atbildības nodalīšana

Uztici mums un nodod 100% atbildību par savu piekabju nomu. Mēs nodrošināsim pilnu nomas procesu - sākot no piekabes līdz klientu servisam.

Papildu ienākumi


Iegūsti papildu ienākumus 20-25% apmērā no piekabju nomas ikmēneša apgrozījuma.

Esi pirmais

Esi starp pirmajiem, kas piedāvā KABI pakalpojumu Latvijā.

Ietaupīti resursi

Nododot nomas pakalpojumu KABI, Tava uzņēmuma darbiniekiem nebūs jāiesaistās nomas pakalpojuma nodrošināšanā un tie varēs veltīt laiku pamatdarbībai un klientu apkalpošanai.

Pieejamība

Mēs nodrošināsim piekabju nomas procesa vienkāršību un pieejamību ikvienam.  KABI klientu atbalsta centrs darbosies 7 dienas nedēļā.

Augstākie kvalitātes standarti

Mēs nodrošinam pastāvīgu piekabju tehnisko apkopi. Tās vienmēr ir gatavas lietošanai un klientam tīkamā stāvoklī.

KABI - ērtākā pašapkalpošanās piekabju noma Latvijā